Warunki współpracy

Prowadzimy sprzedaż roślin na terenie gospodarstwa po uprzednim umówieniu się. Oferowane rośliny są w opcji z gołym korzeniem lub zadoniczkowane. Przy wykopaniu roślin staramy się usunąć wszystkie egzemplarze niepełnowartościowe. Poszczególne odmiany różnią się pomiędzy sobą typem oraz siłą wzrostu (mogą występować różnice np. w wielkości drzew).

Zamówienia można składać poprzez e-mail lub telefonicznie. Po sprawdzeniu dostępności roślin potwierdzamy zamówienie.

Istnieje możliwość wysyłki. Koszt wysyłki 1 paczki (paczka o wadze do 15 kg ) to około 28 zł. Wysyłamy zamówienia o wartości nie mniejszej niż 50 zł. Za przygotowanie paczki (zabezpieczenie roślin, zapakowanie) pobieramy ryczałtową opłatę 10 zł, niezależnie od wielkości zamówienia. W sporadycznych przypadkach możemy przyciąć zbyt wysokie rośliny. Wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na konto (koszt roślin + pakowanie + koszt wysyłki). Nie wysyłamy za pobraniem. Aby przesyłki „nie utknęły w drodze” przez weekend, wysyłamy od poniedziałku do środy.

Przy zamówieniu z opcją wysyłki prosimy o nadesłanie informacji: listy roślin, ilości poszczególnych egzemplarzy, dokładnego adresu dostawy, numery telefonu dla kuriera.

Zamówienia hurtowe/warunki dostawy większych partii towaru/ceny hurtowe w każdym przypadku do indywidualnej negocjacji.

Złożenie zamówienia oznacza akceptacje powyższych warunków.