Warunki współpracy

Szkółka jest czynna dla odwiedzających w piątki w godzinach 13-18 oraz soboty w godzinach 8-12. W innych dniach tygodnia prowadzimy sprzedaż roślin na terenie gospodarstwa tylko po uprzednim umówieniu się. Jesteśmy małą szkółką i nie jesteśmy w stanie zapewnić obsługi odwiedzających szkółkę w innych dniach tygodnia (prosimy o wyrozumiałość :-)).  

Oferowane rośliny są w większości z gołym korzeniem. Przy wykopaniu roślin staramy się usunąć wszystkie egzemplarze niepełnowartościowe. Poszczególne odmiany różnią się pomiędzy sobą typem oraz siłą wzrostu (mogą występować różnice np. w wielkości drzew).

Zamówienia można składać poprzez e-mail lub telefonicznie. Po sprawdzeniu dostępności roślin potwierdzamy zamówienie.

Odbiór osobisty zamówień możliwy jest po umówieniu terminu odbioru. Istnieje również możliwość wysyłki. Koszt wysyłki 1 paczki (wysoka paczka aby możliwie jak najmniej przycinać rośliny ) to około 50 zł. Wysyłka większej ilości roślin (do około 100 donic 5l) jest możliwa na palecie typu EURO. Wysyłamy zamówienia o wartości (roślin) nie mniejszej niż 100 zł. W sporadycznych przypadkach możemy przyciąć zbyt rozłożyste rośliny. Wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na konto (koszt roślin + koszt wysyłki). Nie wysyłamy za pobraniem. Aby przesyłki „nie utknęły w drodze” przez weekend, wysyłamy od poniedziałku do środy.

Przy zamówieniu z opcją wysyłki prosimy o nadesłanie informacji: listy roślin, ilości poszczególnych egzemplarzy, dokładnego adresu dostawy, numery telefonu dla kuriera, adresu e-mail w celu monitorowania przesyłki.

W sezonie jesiennym rośliny będą dostępne od około 25 października – po wykopaniu wszystkich gatunków/odmian z gruntu. Realizacja wcześniejszych zamówień/wysyłek rozpocznie się w związku z powyższym po tym terminie.

Zamówienia hurtowe/warunki dostawy większych partii towaru/ceny hurtowe w każdym przypadku do indywidualnej negocjacji. Złożenie zamówienia oznacza akceptacje powyższych warunków.