Warunki współpracy

Szkółka jest czynna dla odwiedzających w piątki w godzinach 13-18 oraz soboty w godzinach 8-12. W innych dniach tygodnia prowadzimy sprzedaż roślin na terenie gospodarstwa tylko po uprzednim umówieniu się. Oferowane rośliny są w większości z gołym korzeniem. Przy wykopaniu roślin staramy się usunąd wszystkie egzemplarze niepełnowartościowe. Poszczególne odmiany różnią się pomiędzy sobą typem oraz siłą wzrostu (mogą występowad różnice np. w wielkości drzew).

Zamówienia można składać poprzez e-mail (stareodmiany@gmail.com) lub telefonicznie. Po sprawdzeniu dostępności roślin potwierdzamy zamówienie.

Odbiór osobisty zamówień możliwy jest po umówieniu terminu odbioru. Istnieje również możliwośd wysyłki. Koszt wysyłki 1 paczki (wysoka paczka aby możliwie jak najmniej przycinad rośliny ) to około 60 zł. Wysyłamy zamówienia o wartości nie mniejszej niż 150 zł. W sporadycznych przypadkach możemy przyciąć zbyt rozłożyste/wysokie rośliny. Wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na konto (koszt roślin + koszt wysyłki). Nie wysyłamy za pobraniem. Aby przesyłki „nie utknęły w drodze” przez weekend, wysyłamy od poniedziałku do środy.

Przy zamówieniu z opcją wysyłki prosimy o nadesłanie informacji: listy roślin, ilości poszczególnych egzemplarzy, dokładnego adresu dostawy, numery telefonu dla kuriera, adresu e-mail w celu monitorowania przesyłki.

Wysyłki jesienne będą realizowane w kolejności składania i opłacenia zamówień. Wysyłki rozpoczniemy około 20 października o ile warunki pogodowe na to pozwolą. W sytuacji kiedy „wykopki” w szkółce będą opóźnione, termin wysyłek również zostanie przesunięty.

Wysyłka większej ilości roślin (do około 100 donic 5l lub kilkaset drzew z „gołym korzeniem”) jest możliwa na palecie typu EURO (kurier) lub naszym transportem.
Zamówienia hurtowe/warunki dostawy większych partii towaru/ceny hurtowe w każdym przypadku do indywidualnej negocjacji. Złożenie zamówienia oznacza akceptacje powyższych warunków.